Płyty Warstwowe z wełną mineralnąPodczas wznoszenia obiektów, które posiadają rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa ochrony przeciw pożarowej doskonale sprawdzą się płyty warstwowe o rdzeniu z wełny mineralnej. Pozwalają na spełnienie wszelkich norm przeciwpożarowych. Należy pamiętać, że tam gdzie występuje możliwość pojawienia się otwartego ognia należy zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Obecnie budownictwo znacznie ukierunkowane jest na stosowanie szybkich, dogodnych a zarazem bezpiecznych rozwiązań. Dlatego płyty izolacyjne WEŁNA MINERALNA z okładziną z blachy w zupełności spełniają te kryteria. 

Dwuwarstwowe płyty o rdzeniu z wełny mineralnej składają się z wysokogatunkowej stalowych okładzin, które zostały odpowiednio zabezpieczone przed korozją oraz pokryte trwałą powłoką kolorystyczną, której wybór jest możliwy z szerokiej palety barw. 

Pod względem parametrów płyty warstwowe o rdzeniu z wełny mineralnej są zbliżone do parametrów płyt styropianowych, lecz posiadają dużo większą wagę co wynika z ważnych parametrów jakim musi spełniać mowa tutaj o ognioodporności czy ognioszczelności. Zastosowana wełna mineralna w rdzeniu tych płyt pozwala na uzyskanie bardzo dobrego efektu izolacji akustycznej jest to parametr decydujący podczas stosowania podczas budowy pomieszczeń biurowych.

Dzięki dużej dostępności płyt warstwowych o różnych grubościach można sprostać każdemu projektowi jaki zostaje zlecony do wykonania. Budowa dachów, ścian, kurtyn, stropów czy wszelkiego rodzaju ścian ogniowych nie sprawia problemy podczas wykorzystania płyt warstwowych z rdzeniem wełny mineralnej. 

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań opartych o płyty warstwowe z rdzeniem wełny mineralnej, które pozwolą na usprawnienie prac podczas realizacji inwestycji.

Posiadamy sandwich panel o różnych grubościach rdzenia wełny mineralnej dostępnych na placu. Realizujemy również zamówienia na zamówienie. Jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące wyboru np. odpowiedniego rodzaju okładziny czy grubości rdzenia nasz wyspecjalizowany zespół z pewnością doradzi, wyjaśni a przede wszystkim przedstawi najlepsze rozwiązanie dotyczące problemu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz do odwiedzin w Miszewku - ASPanel przy drodze krajowej nr 20 (blisko Trójmiasta, Gdańska, Gdyni).