Thermano Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 30,14 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Płyty izolacyjne Thermano 40mm - 2 gatunek Zdjęcie poglądowe. Końcówki produkcyjne, nieodebrane zamówienia itp.

  Dostępne
 • 42,93 zł Dostępne

  Płyty termoizolacyjne PIR Thermano 40mm- 1 gatunek Dostępne od ręki różne grubości.

  Dostępne
 • 51,27 zł Dostępne

  Thermano Płyty izolacyjne PIR 80mm  Dostępne różne grubości - na placu - od ręki! Zadzwoń 500 306 305 i dowiedz się więcej! Płyty w formacie 1,2 x 0,6 Cena za 1 płytę - 0,72m2

  Dostępne
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Thermano

Produkowane z poliizocyjanuratu (PIR) Płyty Thermano  to najwyższej jakości produkt wyróżniający się spośród materiałów izolacyjnych najniższym współczynnikiem przewodzenia ciepła (λ = 0,023 (W/mK). Dzięki swojej budowie ma znacznie lepsze parametry izolacyjne i wytrzymałościowe niż wełna czy styropian, będąc przy tym również materiałem trwalszym. Płyta PIR charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na ściskanie (20 t/m2) . Dzięki termoizolacji z poliuretanu płyta jest bezpieczna i nienasiąkliwa i z upływem lat nie traci właściwości termoizolacyjnych. Kolejnym z wyróżniających ją parametrów jest lekkość, co bezpośrednio przekłada się na koszty konstrukcji.

Parametry techniczne

Płyty Thermano dostępne są w wielu wariantach - od płyt standardowych ( 2400 x 1200 mm) po płyty małe (1200 x 600 mm). Szeroki zakres grubości płyt izolacyjnych umożliwia dobranie płyty spełniającej wszystkie wymagane parametry. Zakres grubości wynosi od 40 do 140 mm

Sposób łączenia

Płyta poliuretanowa ma kilka rodzajów połączeń skonstruowanych pod konkretne formy jej zastosowania i optymalizację wymaganych współczynników. Łączenie płyt na Zamek Basic to podstawowe połączenie krawędzi prostych, przeznaczone głównie do płaskich powierzchni i ocieplenia stropów. Łączenie przez Zamek Master wyróżnia duża szczelność i stosowane jest przy izolacji ścian, zaś łączenie typu Zakładka (TOP) charakteryzuje się dużą wytrzymałością na ściskanie – ten typ łączenia przeznaczony jest do izolacji dachów.

Zastosowanie

Płyta izolacyjna ma uniwersalne zastosowanie. Produkty dostosowano do izolacji ścian, posadzek i dachów. Można je stosować zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Płyty Thermano przeznaczone są również do budynków o charakterze rolniczym. Na potrzeby budownictwa rolniczego zostały stworzone produkty o parametrach dostosowanych do specyficznych wymagań tego typu obiektów - Thermano Agro i Thermano Fiberglass.

Na naszym placu w Miszewku - przy drodze krajowej nr 20 (niedaleko Chwaszczyna, Gdyni, Gdańska, Małego Trójmiasta Kaszubskiego) - posiadamy w stałym dostępie różne grubości płyt w pierwszym i drugim gatunku. Mamy dostęp do magazynu fabrycznego - więc w krótkim czasie możemy też ściągnąć co jest potrzebne. 


Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!