Blacha Trapezowa Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 9,72 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Trapez Ocynk T18- 2 gatunek Cena za mb Szerokość arkusza 774mm/krycie 690mm Zdjęcie poglądowe. Końcówki produkcyjne, nieodebrane zamówienia itp. Do samodzielnej selekcji.

  Dostępne
 • 9,84 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Trapez Powlekany T18 - różne kolory Zdjęcie poglądowe. Końcówki produkcyjne, nieodebrane zamówienia itp. Do samodzielnej selekcji.

  Dostępne
 • 17,10 zł Dostępne

  Trapez Powlekany T18 i inne - różne kolory DOSTĘPNE NA PLACU Duży wybór kolorów - cena dotyczy kolor białego RAL 9010 Różne długości arkuszy - od 2 do 4mbInne kolory 7016 grafit połysk + 3 zł 8017 brąz połysk + 2 zł 3009 wiśniowy połysk + 2 zł 9005 czarny połysk + 2zł

  Dostępne
 • 20,29 zł Dostępne

  Trapez Powlekany T18 i inne - różne kolory DOSTĘPNE NA PLACU Duży wybór kolorów - cena dotyczy kolor grafitowego 7016 - ostatnie sztuki z farbą podkładową w kolorze czerwonym.Inne kolory dostępne w długościach od 2 do 4mb 8017 brąz połysk +2zł 9005 czarny + 2zł 3011 wiśnia połysk +2zł 7016 grafit połysk nowa dostawa + 3zł

  Dostępne
 • 34,32 zł Dostępne

  Trapez Powlekany T7 - niski profil - 2g Drewnopodobna - złoty dąb Arkusze 3mb 1185 szerokość krycia 1220 szerokość całkowita Dostępne od ręki!

  Dostępne
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Blacha Trapezowa

Posiadamy szeroki wybór blach trapezowych bezpośrednio na placu - dostępne od ręki! Różne kolory, powłoki, długości - u nas znajdziesz to - czego szukasz! Wystarczy że zadzwonisz, napiszesz albo przyjedziesz do nas - do Miszewka / blisko Gdańska, Gdyni, Chwaszczyna, całego Trójmiasta.

 • Blacha trapezowa osłonowa

Na rynku budowlanym, nie ma bardziej uniwersalnego produktu do wykończenia budynku, niż blacha trapezowa. Z uwagi na to, że można ją wykorzystać jako zadaszenie domu, ogrodzenie posesji lub materiał wykańczający ściany zewnętrzne, blacha trapezowa jest popularnym tworzywem w niskiej cenie. Szeroki wybór kolorów i parametrów tego materiału sprawia, że pasuje do różnego typu inwestycji. Takie blachy dostępne od ręki lub na zamówienie, są produkowane z wysokiej jakości stali S250-S280 GD. Z kolei zróżnicowanie w ich grubości (od 0,50 do 0,70 mm) pozwala idealnie dobrać materiał do inwestycji.

Od tego, jak trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne będzie blacha trapezowa, zależy wiele czynników. Przede wszystkim rodzaj powłoki, naniesionej na materiał w trakcie produkcji. Powłoka odpowiada także za wygląd tego materiału. Spośród wszystkich blach z tej serii, dostępne są te zabezpieczone powłoką wykonaną z poliestru matowego lub z połyskiem, ocynku, alucynku z easyfilmem, PVC(F) oraz CESAR PUR 55. Na specjalne zamówienie, blacha trapezowa może być wykończona powłoką antyskropleniową DR!PSTOP.

 • Blacha trapezowa konstrukcyjna

Tanie blachy to również bardzo dobry materiał konstrukcyjny, np. na garaż, hale przemysłowe, magazynowe, czy produkcyjne. Szukając idealnej blachy trapezowej pod inwestycję, warto kierować się przede wszystkim rodzajem stali, z którego są wykonane. Nie można również pominąć grubości blachy i powłoki zabezpieczającej. Spośród tanich blach dostępnych na zamówienie lub od ręki, najlepsze będą te ze stali gatunku S320GD z powłoką SP poliester 15 µm lub antyskropleniową DR!PSTOP. Z kolei dobierając grubość tego materiału (0,75 / 0,88 / 1,00 / 1,25 / 1,50) dobrze jest kierować się wielkością powierzchni, na której położona zostanie blacha trapezowa, a także czynnikami zewnętrznymi, mogącymi mieć wpływ na jej odporność i trwałość. Im grubsza blacha tym dłużej będzie solidna.

Jeśli nie wiesz, jakie blachy będą idealne na Twoją inwestycję, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – chętnie pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Blacha trapezowa może zostać wyprodukowana specjalnie na Twoje zamówienie - ale szeroki wybór znajdziesz u nas bezpośrednio na placu - dzięki czemu nie musisz czekać.