Blachodachówka Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 40,58 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Blachodachówka modułowa 1 gatunek DŁUGOŚĆ: 0,7m SZEROKOŚĆ: 1,2 /1,15m (rzeczywista/ krycia) KOLOR: różne kolory:grafit - 7016 (mat) brąz - 8017 (mat) czarny - 9005 (mat) wiśniowy - 3011 POLAR MAT - kolor stworzony przez Porsche cegła -8004 ARKUSZ: 0,87 m2 GATUNEK: 1 Cena uzależniona od koloru.

  Dostępne
 • 31,97 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Blachodachówka modułowa 2 gatunek DŁUGOŚĆ: 0,7m SZEROKOŚĆ: 1,2 /1,15m (rzeczywista/ krycia) KOLOR: różne kolory:grafit - 7016 (mat) brąz - 8017 (mat) czarny - 9005 (mat) wiśniowy - 3011 POLAR MAT - kolor stworzony przez Porsche cegła -8004 ARKUSZ: 0,87 m2 GATUNEK: 2 Cena uzależniona od koloru.

  Dostępne
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Blachodachówka

Blachodachówka pozwoli na zwieńczenie każdej budowli w innowacyjny i wyjątkowy sposób. Materiał jest świetnym zamiennikiem dla klasycznej dachówki ceramicznej, której zastosowanie nie jest wskazane ze względu na konstrukcję dachu, ale także stan fundamentów czy ścian - blachodachówka jest wyjątkowo lekka. Zastosowanie blachy dachówko podobnej nada elegancki wygląd, jednocześnie zmniejszając wagę całej konstrukcji dachowej. 

Dachówka stalowa jest bardzo prosta w montażu nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w zawodzie dekarza, ponieważ polega ona na łączeniu ze sobą kolejnych modułów. Dzięki wszystkim swoim zaletą i łatwemu montażowi blachodachówki modułowe i na wymiar zyskują coraz większą popularność. 

Blacha modułowa, tzw. modułówka znajduje się na stałe w naszej ofercie w obydwu oddziałach w Miszewku, jak i w Kazimierzowie w różnych kolorach. Możemy także zamówić dla Państwa blachodachówkę pod wymiar lub konkretnego producenta takiego jak: Pruszyński, Balex itd. Wiele lat doświadczenia oraz współpracy z czołowymi producentami pozwala, aby cena materiału zawsze była w konkurencyjnych cenach, które z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Na naszych placach znajdziecie Państwu modułówkę od ręki, nie musisz czekać kilka tygodni na zamówienie - jest na już :)