Płyty Warstwowe Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • 146,37 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 100mm - 1 gatunek Dostępne na placu i na zamówienie.  Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 9006 srebrny /9010 biały linia

  Dostępne
 • 43,05 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 100mm - 1 gatunek - w podanej cenie - długości do 1mb Dostępne na placu i na zamówienie - ciągła rotacja. Zadzwoń 500 306 305 i zapytaj o długości dostępne w tym momencie. Na placu dostępne także płyty w długościach 12mb w grubościach 4,5,6,8,10cm - możliwość docięcia pod potrzebny wymiar. Różne kolory.

  Dostępne
 • 83,64 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 60.1000 - 2 gatunek Grafit / folia aluminiowa Płyta z folią aluminiową od spodu Różne długości - możliwe przycięcie na potrzebny wymiar

  Dostępne
 • 110,70 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 40mm - 1 gatunek, szerokość 1.0 Dostępne na placu i na zamówienie.  Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 9006 srebrny /9010biały liniowany

  Dostępne
 • 108,24 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne PIR 50mm - 1 gat, szerokość 1.1 Dostępne na placu i na zamówienie.  Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Przycinamy pod wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo RAL 9002 biała /9010 biała linia - idealne na ścianki działowe Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali -...

  Dostępne
 • 43,05 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR od 40mm do 100mm - 2 gatunek (końcówki produkcji, płyty pomontażowe, nieodebrane zamówienia, błędy produkcyjne) Zdjęcia poglądowe. Różne długości i grubości płyt do 1mb

  Dostępne
 • 127,92 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 80mm - 1 gatunek, szerokość 1,1 Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 7016 grafit mikrolinia /9010 biały liniowany Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na...

  Dostępne
 • 135,30 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 80mm - 1 gatunek Długości 12mb - Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość cięcia wg potrzeby Cięcie płatne dodatkowo RAL 7016 grafit /9010 biały  Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na telefon bądź mailowo.

  Dostępne
 • 104,55 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 120.1000 - 2 gatunek 2 gat oznacza nieodebrane zamówienia, zarysowania, zagięcia w zamkach. Posiadamy różne długości, kolory, grubości dostępne od ręki. Zadzwoń lub napisz - sprawdzimy dostępność!

  Dostępne
 • 67,65 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Płyty Warstwowe dachowe i ścienne z rdzeniem z poliuretanu PIR od 40mm do 120mm - 2 gatunek Dostępne różne grubości - ciągła rotacja. Różne długości Różne kolorki np RAL 7016/9010 grafit / biały M/L  RAL 9010/9010 biały / biały G/G Posiadamy w każdej grubości różne długości - zadzwoń lub napisz - potwierdzimy co na ten moment możemy zaproponować.

  Dostępne
 • 85,98 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem ze styropianu 100mm - 1 gatunek Dostępne na zamówienie każde grubości.Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów. Podane ceny mają charakter poglądowy.

  Dostępne
 • 98,39 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścinne chłodnicze 140.1100 - 2 gatunek Możliwość cięcia wg specyfikacji. Różne kolory

  Dostępne
 • 138,99 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 100mm - 1 gatunek Od ręki i na zamówienie. Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 9006 srebrny mikrolinia /9010 biały linia Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna...

  Dostępne
 • 121,77 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 60mm - 1 gatunek Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość cięcia wg specyfikacji. RAL 7016/9010 T/L grafit / biały Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na telefon bądź mailowo.

  Dostępne
 • 103,32 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 40mm - 1 gatunek  Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość docięcia pod wymiar od ręki RAL 9006 Mikrolinia / 9010 Linia - srebrne na białe lub za dopłatą +5zł - RAL 8017 M / 9010 L - brązowe na białe Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na telefon bądź mailowo.

  Dostępne
 • 114,39 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 60mm - 1 gatunek, szerokość 1.1m Dostępne na placu i na zamówienie Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne RAL 7016 grafit mikrolinia /9010 biała linia Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali -...

  Dostępne
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Płyty Warstwowe

Jeśli potrzebujesz szybko postawić magazyn / garaż / halę - dobrym rozwiązaniem jest wybór płyty warstwowej. Składa się ona z dwóch warstw płyty, między którymi znajduje się materiał izolacyjny - rdzeń:

 • PIR
 • ze styropianu
 • z wełny mineralnej.

Posiadamy bezpośrednio na naszym placu - w Miszewku (niedaleko Gdańska, Gdyni, Sopotu, Chwaszczyna, Żukowa, trasy kaszubskiej, Trójmiasta) - tanie płyty warstwowe - dostępne od ręki. Odpowiednie długości możemy przyciąć na miejscu. 

Płytę obornicką można ułożyć zarówno na ścianach, jak i na dachach. Płyta dachowa - posiada z jednej strony rdzenia blachę trapezową.

Uniwersalność zastosowania, szeroki zakres w jakim mogą być wykorzystywane oraz bardziej ekonomiczne rozwiązanie z punktu widzenia potrzebnego czasu i pieniędzy. To największe zalety wykorzystania płyt warstwowych. Jest to nowoczesny materiał budowlany mający zastosowanie głównie w przemyśle, ale obecnie powstaje coraz więcej budynków mieszkalnych wykonanych w tej technice. Płyta warstwowa jest doskonałą alternatywą dla ścian murowanych. Wykorzystywane są najczęściej w obiektach użyteczności publicznej, takich jak na przykład biurowce, supermarkety, hale widowiskowo-sportowe, warsztatach, salonach samochodowych oraz wielu innych miejscach publicznych. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że warto się zdecydować na wybór tego materiału budowlanego.  Dodatkowo współczesna architektura pozwala na budowanie domów dzięki tej technice. Wybudowanie takiego budynku mieszkalnego jest bardziej ekologiczne, zajmuje mniej czasu, a dodatkowo jest o wiele tańsze. Zaletą użycia sandwich paneli jest estetyczny wygląd, dowolność w wyborze grubości i materiałów z jakich jest wykonana. Dzięki temu można dostosować do dowolnego miejsca i z dowolnym przeznaczeniem.

Płyty warstwowe maja różne rodzaje zamków:

 • standardowy - widoczny wkręt
 • plus - ukryty wkręt

Nasza oferta płyt obornickich jest niezwykle szeroka i bogata. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a sami służymy pomocą w każdym aspekcie. Gwarantujemy szeroki wybór grubości paneli z placu - od ręki. Po uprzednim kontakcie i rozmowie ustalamy odpowiednią grubość i wysokość potrzebnej płyty. Na miejscu możemy wykonać cięcie płyty do potrzebnej długości - lub składamy zamówienie na dokładne wymiary - w zależności od czasu i dostępności materiałów.

Zadzwoń / napisz - i sprawdź naszą ofertę!