Płyty Warstwowe z PIR Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • 103,32 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 40mm - 1 gatunek  Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość docięcia pod wymiar od ręki RAL 9006 Mikrolinia / 9010 Linia - srebrne na białe lub za dopłatą +5zł - RAL 8017 M / 9010 L - brązowe na białe Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na telefon bądź mailowo.

  Dostępne
 • 43,05 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR od 40mm do 100mm - 2 gatunek (końcówki produkcji, płyty pomontażowe, nieodebrane zamówienia, błędy produkcyjne) Zdjęcia poglądowe. Różne długości i grubości płyt do 1mb

  Dostępne
 • 83,64 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 60.1000 - 2 gatunek Grafit / folia aluminiowa Płyta z folią aluminiową od spodu Różne długości - możliwe przycięcie na potrzebny wymiar

  Dostępne
 • 121,77 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 60mm - 1 gatunek Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość cięcia wg specyfikacji. RAL 7016/9010 T/L grafit / biały Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na telefon bądź mailowo.

  Dostępne
 • 138,99 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 100mm - 1 gatunek Od ręki i na zamówienie. Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 9006 srebrny mikrolinia /9010 biały linia Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna...

  Dostępne
 • 67,65 zł Dostępne
  Wyprzedaż!

  Płyty Warstwowe dachowe i ścienne z rdzeniem z poliuretanu PIR od 40mm do 120mm - 2 gatunek Dostępne różne grubości - ciągła rotacja. Różne długości Różne kolorki np RAL 7016/9010 grafit / biały M/L  RAL 9010/9010 biały / biały G/G Posiadamy w każdej grubości różne długości - zadzwoń lub napisz - potwierdzimy co na ten moment możemy zaproponować.

  Dostępne
 • 104,55 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 120.1000 - 2 gatunek 2 gat oznacza nieodebrane zamówienia, zarysowania, zagięcia w zamkach. Posiadamy różne długości, kolory, grubości dostępne od ręki. Zadzwoń lub napisz - sprawdzimy dostępność!

  Dostępne
 • 98,39 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścinne chłodnicze 140.1100 - 2 gatunek Możliwość cięcia wg specyfikacji. Różne kolory

  Dostępne
 • 135,30 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 80mm - 1 gatunek Długości 12mb - Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość cięcia wg potrzeby Cięcie płatne dodatkowo RAL 7016 grafit /9010 biały  Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na telefon bądź mailowo.

  Dostępne
 • 43,05 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 100mm - 1 gatunek - w podanej cenie - długości do 1mb Dostępne na placu i na zamówienie - ciągła rotacja. Zadzwoń 500 306 305 i zapytaj o długości dostępne w tym momencie. Na placu dostępne także płyty w długościach 12mb w grubościach 4,5,6,8,10cm - możliwość docięcia pod potrzebny wymiar. Różne kolory.

  Dostępne
 • 127,92 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 80mm - 1 gatunek, szerokość 1,1 Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 7016 grafit mikrolinia /9010 biały liniowany Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali - dokładna wycena na...

  Dostępne
 • 146,37 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 100mm - 1 gatunek Dostępne na placu i na zamówienie.  Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 9006 srebrny /9010 biały linia

  Dostępne
 • 108,24 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne PIR 50mm - 1 gat, szerokość 1.1 Dostępne na placu i na zamówienie.  Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Przycinamy pod wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo RAL 9002 biała /9010 biała linia - idealne na ścianki działowe Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali -...

  Dostępne
 • 114,39 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 60mm - 1 gatunek, szerokość 1.1m Dostępne na placu i na zamówienie Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne RAL 7016 grafit mikrolinia /9010 biała linia Ze względu na dynamiczne zmiany cen stali -...

  Dostępne
 • 110,70 zł Dostępne

  Płyty Warstwowe dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR 40mm - 1 gatunek, szerokość 1.0 Dostępne na placu i na zamówienie.  Na placu posiadamy płyty w długościach 12mb Możemy przyciąć pod podany wymiar - jeśli zostanie więcej niż 3mb - nie liczymy tego jako odpad. Cięcie płatne dodatkowo. RAL 9006 srebrny /9010biały liniowany

  Dostępne
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Płyty Warstwowe z PIR

Obecnie na rynku najlepszym dostępnym materiałem izolacyjnym, który przewyższa parametrami szeroko stosowany styropian czy wełnę mineralną jest poliuretan (PIR). Dlatego też ten rodzaj materiału jest wykorzystywany do produkcji płyt dwuwarstwowych. Dzięki swym właściwościom płyta warstwowa z rdzeniem PIR znacznie przyspiesza prowadzone prace budowlane, jednocześnie ułatwia wprowadzania nowych koncepcji konstrukcyjnych w porównaniu do tradycyjnego budownictwa. 

Płyta warstwowa z rdzeniem PIR zbudowana jest z dwóch okładzin z blachy stalowej i rdzenia izolacyjnego, który posiada odpowiednie właściwości termoizolacyjne i mechaniczne. Stalowe okładziny są odpowiednio zabezpieczone przed korozją oraz malowane na odpowiedni kolor z dostępnej palety kolorów.

Dostępne płyty charakteryzują się podwyższoną odpornością na wysokie temperatury (zwęglona warstwa chroni przed przenikaniem wysokiej temperatury przez płytę warstwową tym samym tworzy skuteczną barierę przeciwpożarową). Natomiast niski współczynnik Lambda ukazuje prędkość przewodzenia ciepła przez materiał (im współczynnik ten jest mniejszy tym produkt jest lepszym izolatorem i wolniej przepuszcza ciepło). Płyty warstwowe z rdzeniem PIR produkowane są o różnych grubościach, co pozwala na odpowiedni dobór podczas inwestycji. 

Płyty warstwowe PIR izolują skutecznie tym samym zapewniają najlepszą ochronę przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi zarówno zimą, jak i latem. Płyty warstwowe z rdzeniem PIR pozwalają na wznoszenie ścian oraz dachów. 

Produkt dostępny jest w różnych rodzajach okładzin. Najbardziej popularne i stosowane są trzy rodzaje zamków łączenia płyt poliuretanowych:

 • top (felc)
 • master (pióro-wpust)
 • basic (bez zamka)

Główne zalety płyt warstwowych z rdzeniem PIR:

 • łatwość montażu
 • szybkość montażu
 • możliwość prowadzenia prac w trudnych warunkach
 • niskie koszty realizacji inwestycji
 • uniwersalność oraz nowoczesność

Obecnie trudno sobie wyobrazić budownictwo bez użycia płyt warstwowych szczególnie podczas wznoszenia hal użyteczności publicznej, przemysłowe, rolnicze (chłodnie, mroźnie, pomieszczenia dla hodowli zwierząt) oraz dachów. 

Oferujemy szeroką gamę produktów płyt warstwowych z rdzeniem PIR  począwszy od wielu grubości, koloru, okładzin czy zamków. Profesjonalny zespół z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom oraz pomoże w doborze odpowiedniego rodzaju produktu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą również na terenie obiektu, jak również telefonicznie czy mailowo. 

Chętnie doradzimy podczas realizacji inwestycji. 

Masz pytania, wątpliwości skontaktuj się z nami.