Wyprzedaż! Blacha trapezowa ocynkowana 2 gat Zobacz większe

Blacha trapezowa ocynkowana 2 gat

Trapez Ocynk 2gat

Nowy produkt

Blacha Trapezowa Ocynkowana T18 - 2 gat

Wąskie arkusze - cena na mb blachy.
Ograniczona ilość - ciągła rotacja.
Zadzwoń / napisz - żeby sprawdzić co w danej chwili jest dostępne.

Szerokość arkusza 774mm/krycie 690mm

Więcej szczegółów

Dostępne

24,59 zł brutto

24,59 zł za mb

Więcej informacji

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.

Podane ceny mają charakter poglądowy.

Głównym elementem budynków mieszkalnych, garaży czy wiat jest zadaszenie. Obecnie na rynku dostępnych jest szereg rozwiązań, które pozwalają na zabezpieczenie budynku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jednym z popularnych rozwiązań jest stosowanie ocynkowanej blachy trapezowej, która jest w użyciu od wielu dekad. Ważnym czynnikiem na zastosowanie ocynkowanej blachy trapezowej jest cena, która odgrywa bardzo ważną rolę podczas prowadzonych inwestycji. Możliwość wyboru z szerokiej gamy profili sprawia, iż ten rodzaj pokrycia dachowego wciąż przybiera na popularności, gdyż można je stosować nie tylko jak już wspomniano na pokryciach dachowych, lecz również na elewacjach, bramach czy konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym oraz w budownictwie przemysłowym.

Blacha trapezowa ocynkowana jest ceniona w branży budowlanej i dekarskiej, gdyż główną zaletą jest wyjątkowa odporność na korozję. Blacha zawdzięcza swoje właściwości obróbce stali, podczas której rdzeń pokryty jest warstwą wytrzymałego cynku. Taki sposób obróbki sprawia, iż blacha jest zabezpieczona z każdej strony, dlatego działanie wody nie powoduje korozji. 

Dostępne profile i zastosowani:

  • T6 - T60 [niskim profilu stosuje się głównie do krycia powierzchni elewacyjnych] 
  • T14 - T60 [pokrycia dachowe domów jednorodzinnych, małych obiektów handlowych i garaży]
  • T50 - T160 [wykorzystanie podczas budowy dużych obiektów przemysłowych, usługowych i handlowych]
  • T135 - T160 [stosowane w konstrukcjach o znacznych rozpiętościach tj. dachy płaskie, stropy]

Blacha trapezowa ocynkowana produkowana jest w grubościach  od 0,50 do 1,50 mm w zależności od rodzaju profilu [najpopularniejszy profil blachy trapezowej T18 dostępny jest w grubościach od 0,5 do 0,8 mm].

Blachę trapezową na pokrycia dachowe można stosować w sytuacji zachowania jego minimalnego spadku od 5 do 9 stopni.  

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania wszelkich niezbędnych informacji oraz do wizyty w naszym punkcie. Nasz profesjonalny zespół pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania.