Blacha trapezowa powlekana 2 gat segregacja

Trapez Kolor 2gat

Nowy produkt

Blacha trapezowa powlekana - do samodzielnej selekcji

DŁUGOŚĆ: RÓŻNE DŁUGOŚCI (1-4 mb)

KOLOR: Mix kolorystyczny (wybierasz to co potrzebujesz) 

WYSOKOŚĆ TRAPEZU: różne (T7, T14, T18)

GRUBOŚĆ: od 0,22 do 0,7mm

GATUNEK: 2

Ceny w przedziale 9,99 - 14,99 netto m2 w zależności od długości blachy

Więcej szczegółów

12,29 zł brutto

9,99 zł netto za m2


Negocjuj cenęWięcej informacji


Blachy trapezowe ze względu na swoją estetykę oraz przystępną cenę znalazły się na samym szczycie materiałów wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Materiał znalazł uznanie wśród inwestorów co spowodowało, że na dobre wpisał się on w krajobraz Polski. 

Uniwersalny profil blach pozwala na stworzenie solidnego pokrycia dachowego lub elewacji budynku. Bardzo dobrze sprawdza się do pokrycia dachów o małym kącie nachylenia nawet 5°. Blachy trapezowe często wykorzystywane są jako pokrycia garaży, obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów oraz domów. W przypadku mniejszych budynków o widocznym zadaszeniu jest świetną alternatywną dla klastycznej blachodachówki. 

Blacha trapezowa charakteryzuje się między innymi wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Dodatkową zaletą jest niska cena i łatwy montaż, z którym może poradzić sobie nawet początkujący. 

Materiał został w odpowiedni sposób zabezpieczony przed korozją poprzez ocynkowanie i pokrycie powłoką poliestrową. Rdzeń blachy jest wykończony warstwą cynkowaną, pasywacyjną, podkładową oraz powłoką poliestrową o grubości 15-40 mikronów. Natomiast blacha trapezowa w powłoce - alucynk, rdzeń pokryty zostaje warstwą stopu aluminium i cynku. Dzięki takiemu zabezpieczeniu pokrycie jest odporne na czynniki atmosferyczne. 

Podział blach trapezowych: 

  • Blachy osłonowe -  doskonale sprawdzają się do obudowy lekkich konstrukcji typu: wiaty, garaże, pokrycia wiatrołapów itd.
  • Blachy konstrukcyjne - przeznaczone do wykonywania warstwy nośnej pokryć dachowych.

 

II gatunek może posiadać widoczne uszkodzenia takie jak: porysowania okładzin z blachy - nie są w stanie idealnym, jak przy zakupie I gatunku oraz mogą nie spełniać wszystkich wymagań technicznych, nie posiadają także gwarancji i certyfikatów.

Zdarzają się blachy 2-gatunkowe bez widocznych uszkodzeń.

 

W celu zapoznania się z szeroką ofertą profili oraz gamy kolorystycznej, zapraszamy do naszych punktów. 

Blachy trapezowe dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy