Blacha trapezowa DREWNOPODOBNA T7 Złoty Dąb

Trapez Dab

Nowy produkt

Blacha trapezowa drewnopodobna T7 - niski profil elewacyjny

DŁUGOŚĆ: 2,5mb

KOLOR: drewnopodobna - złoty/jasny dąb

WYSOKOŚĆ TRAPEZU: T7

SZEROKOŚĆ: 1180/1140 mm (rzeczywista/ krycia)

GATUNEK: 2

Więcej szczegółów

49,19 zł brutto

39,99 zł netto za m2


Negocjuj cenęWięcej informacji


Blacha trapezowa o niskim profilu T7 / T8 znajduje zastosowanie na elewacje i podbitki. Nie tuzinkowy wygląd, który zapewnia okleina drewnopodobna zapewni interesujący i estetyczny wygląd budynków z zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jest świetną alternatywą dla klasycznych desek czy paneli 

Blacha jest ocynkowana i powlekana kolorem, co zapewnia długoletnią trwałość materiału, a do montażu wystarczą zwykłe wkrętu z uszczelką typu Farmer. Dodatkowym atutem zastosowania blachy drewnopodobnej jest brak konieczności impregnacji, jest również odporna na warunki atmosferyczne takie jak: zmiany temperatury, opady czy szkodliwe promieniowanie UV. 

Blacha drewnopodobna jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących obcowanie z naturą. Aby zachować nieskazitelny wygląd blaszkę należy od czasu do czasu wyczyścić, ale to jedyny wkład w zachowanie pierwotnego wyglądu -  deski natomiast wymagają malowania co kilka lat - stosując blachę nie jest to potrzebne.

Na zamówienie dostępne są również inne wysokości trapezu oraz inne kolory drewna - cena uzależniona od koloru, ilości oraz grubości blachy. 

II gatunek może posiadać widoczne uszkodzenia takie jak: porysowania okładzin z blachy - nie są w stanie idealnym, jak przy zakupie I gatunku oraz mogą nie spełniać wszystkich wymagań technicznych, nie posiadają także gwarancji i certyfikatów.

Blachy trapezowe dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy