Blacha trapezowa elewacyjna T7

TrapezT7

Nowy produkt

Blacha trapezowa T7 elewacyjna

DŁUGOŚĆ: 2,5mb

KOLOR: grafit mat 7016 antracyt, brąz mat 8017, biały 9010

GRUBOŚĆ: 0,4/0,6

SZEROKOŚĆ: grafit i brąz 1180/1140, biały 1100/1065

WYSOKOŚĆ TRAPEZU: T7

GATUNEK: 2

Więcej szczegółów

33,20 zł brutto

26,99 zł netto za m2


Negocjuj cenęWięcej informacji


Blachy trapezowe ze względu na swoją estetykę oraz przystępną cenę znalazły się na samym szczycie materiałów wykorzystywanych w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Materiał znalazł uznanie wśród inwestorów co spowodowało, że na dobre wpisał się on w krajobraz Polski. 

Uniwersalny profil blach pozwala na stworzenie solidnego pokrycia dachowego lub elewacji budynku. Bardzo dobrze sprawdza się do pokrycia dachów o małym kącie nachylenia nawet 5°. Blachy trapezowe często wykorzystywane są jako pokrycia garaży, obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów oraz domów. W przypadku mniejszych budynków o widocznym zadaszeniu jest świetną alternatywną dla klastycznej blachodachówki. 

Blacha trapezowa charakteryzuje się między innymi wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i wytrzymałością. Dodatkową zaletą jest niska cena i łatwy montaż, z którym może poradzić sobie nawet początkujący. 

Materiał został w odpowiedni sposób zabezpieczony przed korozją poprzez ocynkowanie i pokrycie powłoką poliestrową. Rdzeń blachy jest wykończony warstwą cynkowaną, pasywacyjną, podkładową oraz powłoką poliestrową o grubości 15-40 mikronów. Natomiast blacha trapezowa w powłoce - alucynk, rdzeń pokryty zostaje warstwą stopu aluminium i cynku. Dzięki takiemu zabezpieczeniu pokrycie jest odporne na czynniki atmosferyczne. 

Podczas zakupu powlekanej blachy trapezowej T7 otrzymujemy produkt gotowy w szerokiej gamie kolorystycznej, wyróżniający się trwałością na wiele lat i co jest atutem niewymagającym malowania przez najbliższych wiele lat. Estetyczne przetłoczenie łączy w sobie bardzo dobrą sztywność. Podczas zakładania blachy jedną falą na drugą ważne jest by podczas obfitych opadów deszczu i silnym wietrze woda, która może ulec "cofnięciu" co może spowodować wpłynięcie pod falę. Dlatego konstrukcja powlekanej blachy posiada rynienkę umożliwiającą odprowadzanie drobinek wody

Na placu posiadamy również inne kolory blach, w różnych odcinkach i kolorach.

Podział blach trapezowych: 

  • Blachy osłonowe -  doskonale sprawdzają się do obudowy lekkich konstrukcji typu: wiaty, garaże, pokrycia wiatrołapów itd.
  • Blachy konstrukcyjne - przeznaczone do wykonywania warstwy nośnej pokryć dachowych.

 

II gatunek może posiadać widoczne uszkodzenia takie jak: porysowania okładzin z blachy - nie są w stanie idealnym, jak przy zakupie I gatunku oraz mogą nie spełniać wszystkich wymagań technicznych, nie posiadają także gwarancji i certyfikatów.

Zdarzają się blachy 2-gatunkowe bez widocznych uszkodzeń, przykładem jest dostępny na placu grafity oraz brązy.

 

W celu zapoznania się z szeroką ofertą profili oraz gamy kolorystycznej, zapraszamy do naszych punktów. 

Blachy trapezowe dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy