Dostępne

Blacha Płaska MIX Zobacz większe

Blacha Płaska MIX i OCYNK

BP

Nowy produkt

Blacha płaska obróbkowa - blacha na obróbki

DŁUGOŚĆ: 2mb

KOLOR: OCYNK, MIX KOLORÓW - biel 9010, brąz 8017 (mat, połysk), grafit 7016 (mat, połysk), czerń 9005 (mat, połysk) itd. 

SZEROKOŚĆ: 1250, 1240, 1100 mm (w zależności od koloru)

GRUBOŚĆ: 0,4-0,5mm (w zależności od koloru)

GATUNEK: 1 i 2 (w zależności od koloru)

Cena już od 31,99 zł netto/m2 - cena uzależniona od koloru blachy.Więcej szczegółów

39,35 zł brutto

31,99 zł netto za m2


Negocjuj cenęWięcej informacji


Blachy płaskie są niezbędnym produktem podczas wykonywanie wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Stosowane są na szeroką skalę przy pracach wykończeniowych związanymi z obróbkami dekarskimi. Materiał ten jest równocześnie wytrzymały i plastyczny, co sprawia, że łatwo poddaje się obróbką i wyginaniu. Wszystkie dostępne na rynku obróbki blacharskie wykonuje się z odpowiedniej grubości blachy płaskiej, nie oznacza to, że nie mogą być stosowane do pokrycia dachów - blachy trapezowe wykonane są z tego rodzaju blach poprzez trapezowanie.

Obecnie dzięki szerokiej różnorodności blach płaskich na rynku istnieje możliwość dobrania do potrzeb klienta. Zarówno pod względem kolorystycznym, jak również pod względem materiału [blacha stalowa, aluminiowa czy miedziana]. Często spotkać można blachy płaskie ocynkowane, dzięki temu zabiegowi stają się one odporne na warunki atmosferyczne, znacznie lepiej się prezentują oraz co najważniejsze znacznie dłużej zachowują swoje właściwości. Zaletą jest zapewne cena, która znacznie przyczynia się do korzystania z tego typu produktu [pozwala na uzyskanie oszczędności podczas inwestycji].

Blachy płaskie dostępne są:

  • w szerokiej palecie kolorystycznej
  • o różnych grubościach
  • o różnych wymiarach [w kręgach i arkuszach]

Standardowo blacha płaska powlekana w arkuszach dostępna jest w formacie 0,50x1240x2000 mm, realizujemy również indywidualne zamówienia.

Na miejscu możemy wykonać obróbki z wybranej blachy płaskiej!

Zapraszamy firmy dekarskie, klientów indywidualnych oraz majsterkowiczów do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań by Państwa zamówienia przebiegały sprawnie oraz służymy doradztwem.  

Blachy płaskie dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy