SOLROOF Zintegrowany Dach Fotowoltaiczny 2w1

SOLROOF

Nowy produkt

ZINTEGROWANY DACH FOTOWOLTAICZNY

Jest to kompletny i innowacyjny system fotowoltaiczny w pełni zintegrowany z blaszanym pokryciem dachowym w systemie na rąbek.


Panele Fit i FitVOLT
Przedmiotem oferty jest wycena dachu wraz z obróbkami. 

Więcej szczegółów

1,00 zł brutto

0,81 zł netto za wycenę


Negocjuj cenęWięcej informacji


Fromularz Kontaktowy


Zgadzam się na przetwarzanie danych na potrzeby wymiany korespondencji. Szczegóły w polityce prywatności.*

SOLROOF - Ekologiczny, Stylowy, Minimalistyczny

SOLROOF to innowacyjny system, który powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na energię samowystarczalną dla każdego domostwa. To kompletny system fotowoltaiczny połączony ze stalowym pokryciem dachowym typu na rąbek. Autorskie rozwiązania pozwalają na wyjątkową estetykę dachu i zastosowanie różnych kształtów, które nie są możliwe do osiągnięcia w przypadku tradycyjnej instalacji fotowoltaicznej. Połączenie paneli blaszanych FIT i zintegrowanych paneli fotowoltaicznych FIT VOLT tworzy harmonijną powierzchnię pokrycia. Modułowy zharmonizowany dach fotowoltaiczny SOLROOF to nowa jakość, która oferuje architektom nieograniczone możliwości projektowe, dekarzom łatwą i szybką instalację, a inwestorowi wyjątkowo piękny efekt wizualny, wydajność i bezpieczeństwo użytkowania. Uzyskujemy to poprzez zastosowanie jednego produktu, jednego montażu, jednej gwarancji oraz jednego serwisu.

BEZKOMPROMISOWA ESTETYKA W ZGODZIE Z NATURĄ
PIĘKNO ZOSTAŁA POŁĄCZONE Z INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĄ I LEKKOŚCIĄ ZINTEGROWANYCH PANELI FOTOWOLTAICZNYCH SOLROOF.

Stosując nowoczesne rozwiązanie eliminujemy nieatrakcyjne, ciężkie panele fotowoltaiczne, wraz z widoczną konstrukcją montażową i okablowaniem, które znamy z klasycznych, wszędzie widocznych rozwiązań. Zintegrowane panele fotowoltaiczne FIT VOLT są idealnie spasowane wizualnie do modułowych paneli dachowych FIT, które powstały w zgodzie z ideą minimalizacji śladu węglowego z wykorzystaniem stali GREEN STEEL. Dzięki systemowi SOLROOF cała powierzchnia pokrycia dachowego prezentuje idealną, niezaburzony układ.

WYGODA TKWI W PROSTOCIE KLAROWNE WARUNKI UŻYTKOWANIA DZIĘKI ALL IN ONE

Jeden system: System SOLROOF stanowią zintegrowane panele fotowoltaiczne FIT VOLT, modułowe panele dachowe FIT, optymalizatory oraz elementy systemu SolarEdge.
Jeden montaż: Instalacja przebiega ekspresowo i wykonywana jest przez autoryzowanych dekarzy.
Jedna gwarancja: Dach objęty jest jedną gwarancją producenta.
Jeden serwis: Usługi serwisowe przeprowadzane są przez naszych autoryzowanych dekarzy, bez konieczności ustalenia wykonawców odpowiedzialnych za powstałe błędy montażowe na poszczególnych etapach.

SOLROOF - Zobacz Video jak to działa!

JAK DZIAŁA SOLROOF?

1. FIT VOLT Pasujący panel fotowoltaiczny.
2. FIT Modułowy panel dachowy typu na rąbek
3. OPTYMALIZATOR Maksymalizuje wydajność paneli niezależnie od zacienienia, zabrudzenia i innych czynników niesprzyjających w przeciwieństwie do zwykłych systemów fotowoltaicznych.
4. INWERTER Serce systemu. Zamienia prąd stały na prąd przemienny
5. BANK ENERGII Masz dostęp do zielonej energii nieprzerwanie, nawet w sytuacji, gdy zachmurzenie lub pora dnia nie pozwalają na jej wytwarzanie poprzez zintegrowany dach fotowoltaiczny SOLROOF.
6. SOLROOF HUB to rozwiązanie, które rozszerza możliwości systemu fotowoltaicznego

Parametry techniczne

NAZEWNICTWOFIT VOLT
LICZBA OGNIW36
MOC ZNAMIONOWA [W]175
NAPIĘCIE JAŁOWE [V]24
WYSOKOŚĆ RĄBKA [MM]22
SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA [MM]558
SZEROKOŚĆ EFEKTYWNA [MM]527
GRUBOŚĆ BLACHY [MM]0,5
DŁUGOŚĆ ARKUSZA [MM]2040
DŁUGOŚĆ ZAKŁADKI PRZY DZIELENIU ARKUSZY [MM]30
KĄTY NACHYLENIA DACHU [°]>15

FOTOWOLTAIKA MOŻE BYĆ TANIA, BEZPIECZNA I WYDAJNA

INNOWACJE, KTÓRE MAKSYMALIZUJĄ WYDAJNOŚĆ, DBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO TWORZĄC SOLROOF
NAJWAŻNIEJSZYM CELEM BYŁO ZAPEWNIENIE MAKSYMALNEJ WYDAJNOŚCI PRACY CAŁEGO SYSTEMU.

Dzięki optymalizatorom SolarEdge możesz cieszyć się maksymalną wydajnością paneli bez względu na padające cienie lub zabrudzenia, które w tradycyjnych panelach fotowoltaiczny zmniejszają wydajność całej instalacji. Funkcja Safe DC™ minimalizuje zagrożenia spowodowane przepięciami prądu i obniża temperaturę pracy paneli, wydłużając ich żywotność. Okablowanie znajduje się pod pokryciem dachu w dedykowanych profilach stalowych. Optymalizatory są montowane przy krawędzi dachu, ułatwiając do nich dostęp.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

INTUICYJNA APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA SYSTEMEM SOLROOF

Stały monitoring funkcjonowania dachu prowadzony jest przez intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację dostępna na Twój smartphone. Pozwala ona na śledzenie w czasie rzeczywistym informacji na temat energii pozyskiwanej z dachu oraz wykorzystywanej przez urządzenia w budynku.

Zalety dachu fotowoltaicznego

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI