Gąsior, Kalenica, Pas nadrynnowy, Pas podrynnowy, Wiatrownica

Obr

Nowy produkt

Obróbki blacharskie - opierzenia (kalenica- gąsior,  pas nadrynnowy, wiatrownica, pas podrynnowy)

DŁUGOŚĆ: 2mb / w niektórych kolorach 3mb

KOLOR: OCYNK, MIX KOLORÓW - biel 9010, brąz 8017 (mat, połysk), grafit 7016 (mat, połysk), czerń 9005 (mat, połysk) i inne

SZEROKOŚĆ: dostosowana do zapotrzebowania klienta

Cena 19,99zł netto za kg 

Więcej szczegółów

24,59 zł brutto

19,99 zł netto za kg


Negocjuj cenęWięcej informacji


Obróbki blacharskie są niezbędnym wykończeniem pokrycia dachowego - zapewniają one szczelność dachu oraz dopieszczają pokrycie pod względem estetycznym. Bez nich dach nie będzie odpowiednio szczelny, tym samym można spodziewać się zacieków, które przyczynią się w dużym stopniu na zmniejszenie żywotności konstrukcji dachowej. Dlatego warto jest zlecić takie prace specjalistom, którzy posiadają wiedzę w tej dziedzinie oraz wykorzystują sprawdzone obróbki blacharskie. Jedynie profesjonalny montaż obróbek zapewni ładny wygląd budynku, a tym samym będzie gwarancją wodoodporności. 

Zapewniamy obróbki blacharskie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej RAL m.in.:

  • Pas nadrynnowy - odpowiada za odprowadzenie wody z połaci dachowej do rynny, pozwala to na ograniczenie podpływaniu wody pod okap. Sam pas nadrynnowy ochrania rynnę przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać podczas zsuwania się warstw śniegu znajdującego się na dachu w okresie zimowym. 
  • Pas podrynnowy - zabezpiecza deskę czołową oraz resztę części okapu. Jednocześnie jest jednym z bardziej widocznych elementów wykonywanej obróbki, co ma duży wpływ na estetykę budowli.
  • Wiatrownica - montaż odbywa się na szczytowych krawędziach dachu, zabezpiecza boczną krawędź przed zerwaniem podczas silnych podmuchów wiatru.
  • Kalenica - jeden z najbardziej widocznych elementów obróbki blacharskiej na budynku [wyróżniamy kalenicę główną - powstaje na przecięciu górnych krawędzi dachu oraz kalenice narożne - przecięcie linii skośnych krawędzi połaci].
  • Obróbka kominowa - pozwala na zabezpieczenie obszaru przy kominach.

Zapraszamy firmy dekarskie, klientów indywidualnych oraz majsterkowiczów do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań by Państwa zamówienia przebiegały sprawnie oraz służymy doradztwem.  

Zapewniamy możliwość wykonania nietypowych obróbek blacharskich na zamówienie oraz wszelkie inne elementy niezbędne do obróbki z blachy w zależności od potrzeb. Wszelkie podstawowe elementy obróbek blacharskich jesteśmy w stanie wykonać na miejscu od ręki z blachy płaskiej w kolorystyce RAL.

Wykonanie obróbek dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność kolorów oraz terminy wykonania. Do wyceny oraz wykonania zachęcamy do przyjazdu z własnymi rysunkami bądź wymiarami obróbek.

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy