Gąsior, Kalenica, Pas nadrynnowy, Pas podrynnowy, Wiatrownica

Obr

Nowy produkt

Wiatrownica

Kalenica

Pas podrynnowy

Pas nadrynnowy

Proszę o podanie rodzaju obróbki

Ceny 20zł netto za kg - w zależności od rodzaju i koloru blachy.

Więcej szczegółów

Dostępne

24,60 zł brutto

24,60 zł za kg

Więcej informacji

Podczas wykonywania prac dekarskich warto jest zwrócić szczególną uwagę na elementy, które są wykorzystywane, gdyż bez obróbek blacharskich pokrycie dachowe nie będzie zapewne prezentować się estetycznie, natomiast będzie charakteryzować się małą szczelnością. Tym samym można spodziewać się zacieków, które przyczynią się w dużym stopniu na zmniejszenie żywotności konstrukcji dachowej. Dlatego warto jest zlecić takie prace specjalistom, którzy posiadają wiedzę w tej dziedzinie oraz wykorzystują sprawdzone obróbki blacharskie. Jedynie profesjonalny montaż obróbek zapewni ładny wygląd budynku, a tym samym będzie gwarancją wodoodporności. 

Zapewniamy obróbki blacharskie dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej RAL m.in.:

  • Pas nadrynnowy - odpowiada za odprowadzenie wody z połaci dachowej do rynny, pozwala to na ograniczenie podpływaniu wody pod okap. Sam pas nadrynnowy ochrania rynnę przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać podczas zsuwania się warstw śniegu znajdującego się na dachu w okresie zimowym. 
  • Pas podrynnowy - zabezpiecza deskę czołową oraz resztę części okapu. Jednocześnie jest jednym z bardziej widocznych elementów wykonywanej obróbki, co ma duży wpływ na estetykę budowli.
  • Wiatrownica - montaż odbywa się na szczytowych krawędziach dachu, zabezpiecza boczną krawędź przed zerwaniem podczas silnych podmuchów wiatru.
  • Kalenica - jeden z najbardziej widocznych elementów obróbki blacharskiej na budynku [wyróżniamy kalenicę główną - powstaje na przecięciu górnych krawędzi dachu oraz kalenice narożne - przecięcie linii skośnych krawędzi połaci].
  • Obróbka kominowa - pozwala na zabezpieczenie obszaru przy kominach.

Zapewniamy możliwość wykonania nietypowych obróbek blacharskich na zamówienie oraz wszelkie inne elementy niezbędne do obróbki z blachy w zależności od potrzeb. Wszelkie podstawowe elementy obróbek blacharskich jesteśmy w stanie wykonać na miejscu od ręki z blachy płaskiej w kolorystyce RAL.

Zapraszamy firmy dekarskie, klientów indywidualnych oraz majsterkowiczów do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań by Państwa zamówienia przebiegały sprawnie oraz służymy doradztwem.