Parapety drewnopodobne

Parapet

Nowy produkt

Parapety drewnopodobne - obróbka blacharska typu parapet

DŁUGOŚĆ: 2mb (nie wykonujemy dłuższych, ani krótszych elementów)

KOLOR: DREWNOPODNY oraz OCYNK, MIX KOLORÓW - biel 9010, brąz 8017 (mat, połysk), grafit 7016 (mat, połysk), czerń 9005 (mat, połysk)

SZEROKOŚĆ: dostosowana do zapotrzebowania klienta

Ceny 25zł netto za kg - w zależności od rodzaju i koloru blachy.

Więcej szczegółów

30,75 zł brutto

25,00 zł netto za kg


Negocjuj cenę



Więcej informacji


Parapety wykonywane z blachy płaskiej wiele lat zyskały ogromną popularność wśród inwestorów oraz osób prywatnych wykonujących wykończenie swojego lokum mieszkalnego. Duży wpływ na to miała najkorzystniejsza cena na rynku idąca w parze z trwałością nieporównywalną z innymi dostępnymi wariantami. Materiał z którego są wykonywane są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraju.

Aby parapety nie ulegały korozji należy zabezpieczyć je dopasowanymi do nich plastikowymi zaślepkami - dostępne również w naszych punktach. Wykonywane przez nas parapety dostosowane są wymiarami do potrzeb klienta - podajecie nam wymiary, takie zostaną wykonane. 

Wykonujemy parapety w różnych kolorach RAL w połysku oraz kolorach strukturalnych tzw. macie, ale także w okładzinie drewnopodobnej. 

Zalety parapetów wykonanych z blachy:

  • W każdy przypadku rewers parapetu powlekany jest specjalną farbą ochronną zapewniającą bardzo dobrą przyczepność do pianki poliuretanowej w trakcie montażu.
  • Zewnętrzne parapety stalowe są odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu.
  • Poprawnie zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę.
  • Dużą zaletą tych parapetów jest również stosunkowo niewygórowana cena.
  • Gładka powierzchnia pozwala na łatwe czyszczenie 

Zapraszamy firmy dekarskie, klientów indywidualnych oraz majsterkowiczów do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz profesjonalny zespół dołoży wszelkich starań by Państwa zamówienia przebiegały sprawnie oraz służymy doradztwem.  

Zapewniamy możliwość wykonania nietypowych obróbek blacharskich na zamówienie oraz wszelkie inne elementy niezbędne do obróbki z blachy w zależności od potrzeb. Wszelkie podstawowe elementy obróbek blacharskich jesteśmy w stanie wykonać na miejscu od ręki z blachy płaskiej w kolorystyce RAL.

Wykonanie parapetów dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność kolorów oraz terminy wykonania. Do wyceny oraz wykonania zachęcamy do przyjazdu z własnymi rysunkami bądź wymiarami obróbek.

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy