Profile zamknięte, kątowniki, ceowniki - konstrukcje stalowe

KonstrukcjeStalowe

Nowy produkt

Kątowniki, profile zamknięte, ceowniki - dostępne od ręki

Posiadamy zarówno stal czarną, jak i ocynkowaną.

DŁUGOŚĆ: 3mb

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTOWA:

kątownik30x30
kątownik50x50
ceownik40x40x40
ceownik40x50x40
ceownik40x60x40
ceownik40x80x40
ceownik40x100x40

Towar dostępny w oddziale Elbląg

Cena dotyczy kątownika 30x30 - cena za mb

Więcej szczegółów

13,94 zł brutto

11,33 zł netto za mb


Negocjuj cenę



Więcej informacji


Elementy stalowe  są bardzo popularnym i rozpowszechnionymi produktami nadającymi się do malowania, co pozwala na dobranie koloru do potrzeb. Nasze produkty idealnie nadają się do malowania proszkowego, zwykłą farbą oraz cynkowania. Są one wyjątkowo proste w obróbce, cięciu oraz spawaniu, co umożliwia stworzenie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji. 

Kątowniki stalowe - znajdują swoje wykorzystanie w zabudowie konstrukcji przestrzennych, takich jak: filary, części ścian, stropów, dachów, schodów, czy jako wzmocnienie struktury budowli. Dodatkowo są szeroko stosowane do wszelkiego rodzaju instalacji jako element obudów czy mocowań. Wykorzystywane są również do wykonywania prac wokół drzwi, czy na rogach budynków. Nie tylko wzmacniają konstrukcję, ale umożliwiają zachowanie idealnego kąta prostego.

Ceowniki, czyli elementy stalowe kształtem przypominające literę C - podobnie jak kątowniki znajdują szerokie zastosowanie w zabudowie konstrukcji przestrzennych. Używane są jako podpory belek zwiększając sztywność konstrukcji, stosowane również do budowy ścian - szczególnie popularne w budowie garaży, warsztatów i magazynów, jako szyny prowadnicze przy budowie z płyt warstwowych, są one pionowym wsparciem dla całych konstrukcji. Mogą być również stosowane jako krokwie dachu przy lekkim obciążeniu.  

Profile zamknięte mają zastosowanie podczas budowy wielkich hal produkcyjnych, magazynów, jak i mniejszych powierzchni. Doskonale nadają się do konstruowania wiat, szkieletów altan, balustrad, ogrodzeń i innych solidnych konstrukcji, co ciekawe mogą być również używane do produkcji mebli. Są one bardzo dobrym materiałem podczas montowania płyt, ponieważ pomogą one wykonać powieszany sufit, ściankę działową, ale może być również używany jak element dekoracyjny - głównie w loftach. 

W naszych oddziałach znajdą Państwo elementy długości - 6mb. Sprzedajemy jedynie całe odcinki, może udostępnić przedłużkę z prądem, w celu docięcia na mniejsze elementy. 

Elementy stalowe dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy