Płyty PIR ETX welon szklany 60mm

PłytyPIR 60 ETX

Nowy produkt

Płyta izolacyjna PIR - grubość 60mm - z welonem szklanym po obu stronach

Płyta o wymiarach 1,2 x 0,6

1 płyta w powyższym formacie to 0,72m2

Posiadamy płyty izolacyjne PIR -dostępne od ręki na placu grubości od 2 do 14cm

20mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 80mm, 100mm, 120mm, 140mm

Więcej szczegółów

Dostępne

45,97 zł brutto

45,97 zł za płytę

Więcej informacji

Płyta termoizolacyjna termPIR z okładziną z welonu szklanego ETX przeznaczona jest do ocieplania zewnętrznych ścian budynków. Płyta posiada rdzeń wykonany ze sztywnej pianki PIR, który od zewnątrz zabezpieczony został z obu stron gazoprzepuszczalną okładziną wykonaną z welonu szklanego ETX.  

Płyta izolacyjna standardowo dostępna jest w grubościach od 20 do 250 mm. Jej montaż jest prosty i nie wymaga kosztownego zaangażowania wielu specjalistów. Płyta PIR zapewnia pełną ochronę przed niekorzystnym wpływem zewnętrznych czynników środowiskowych, jest też ognioodporna i nie ulega odkształceniom podczas wieloletniej eksploatacji.

Płyta termPIR z okładziną z welonu szklanego ETX oferowana jest z dwoma typami frezów. Podczas montażu na ścianie budynku wykorzystać można łączenie płaskie FIT lub (tylko w przypadku płyt o grubości większej niż 80 mm) łączenie z wpustem. Płyta termoizolacyjna termPIR sprzedawana jest w pakietach, których wysokość wynosi ok. 500 mm. Ilość płyt w pakiecie jest uzależniona od ich grubości.