Płyty PIR ETX welon szklany 100mm

PłytyPIR 100 ETX

Nowy produkt

Płyty Izolacyjne termPIR ETX z welonem szklanym

WYMIARY (dostępna na placu): 1,2x0,6m (0,72m2)

GRUBOŚĆ: 100mm

GATUNEK: 1

RODZAJ ETX

ILOŚĆ W PACZCE 5 (nie ma konieczności zakupu całej paczki)

Więcej szczegółów

Dostępne

81,66 zł brutto

81,66 zł za płytę

Więcej informacji

Płyty izolacyjne termPIR ETX został zaprojektowany z myślą o izolacji ścian zewnętrznych w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym. Do zastosowania jej dedykowany jest specjalny sposób montażu w systemie ETICS (metoda lekka-morka). Płyty składają się z rdzenia termoizolacyjnego ze sztywnej pianki, zabezpieczonej obustronnie gazoprzepuszczalną okładziną z welonu szklanego (ETX)

Innowacyjny skład zastosowany przy produkcji pozwolił na uzyskanie materiału o jednym z najniższych na rynku współczynniku przewodzenia ciepła dla materiałów izolacyjnych dedykowanych do ociepleń ścian zewnętrznych - λ=0,025 - 0,027. Okładzina z welonu szklanego jest idealnie zsynchronizowana do montażu za pomocą kleju o wzmocnionej odporności na zrywanie. 

Płyty izolacyjne PIR termPIR ETX występują w zalecanym do montażu wymiarze: 1200x600 mm. Są także do wyboru w dwóch wariantach wykończeń krawędzi, tj. frezów - FIT (płaski) oraz TAG (pióro-wpust) - dostępne w przypadku płyt powyżej 80mm grubości. Frezowane krawędzie ułatwiają montaż oraz zwiększają izolacyjność cieplną. 

Płyta izolacyjna standardowo dostępna jest w grubościach od 20 do 250 mm - dostępne na zamówienie. 

Parametry techniczne płyty izolacyjnej ETX:

  • reakcja na ogień: B-s1,d0
  • rozprzestrzenianie ognia: NRO (nierozprzestrzeniające ognia)
  • certyfikaty: Certyfikat zgodności wydany na podstawie Europejskiej Oceny technicznej wg. wytycznych ETAG 004

Płyty izolacyjne ETX dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy