Wyprzedaż! Płyty Warstwowe PIR ścienne 2gat Zobacz większe

Płyty Warstwowe PIR ścienne 2gat

PW-W-PIR-2gat

Nowy produkt

Płyty Warstwowe ścienne i dachowe (obornickie) z rdzeniem z PIR od 40mm do 200mm - 1 i 2 gatunek (końcówki płyt ścinanych na miejscu, końcówki produkcji, nieodebrane zamówienia, błędy produkcyjne)

Zdjęcia poglądowe. Różne długości i grubości płyt do 1.5mb - do samodzielnej selekcji.

Mamy także dłuższe płyty w 1 i 2 gat- w różnych cenach dostępne na placu od ręki w dług. powyżej 1,5mb-ZADZWOŃ!

Więcej szczegółów

Dostępne

43,05 zł brutto

43,05 zł za m2

Więcej informacji

Płyta warstwowa ścienna z rdzeniem z PIR to jeden z najpopularniejszych produktów do budowy magazynów, hal, kontenerów biurowych. Materiał budowlany składa się z okładzin metalowych i umieszczonego pomiędzy nimi rdzenia izolacyjnego PIR. Okładziny płyt zazwyczaj wykonywane są z blachy ocynkowanej - powlekanej powłokami organicznymi taki jak: Poliester czy PVC lub PVF2. 

Dostępność dużej palety kolorystycznej i kilku rodzajów profilowań okładzin pozwala przy pomocy płyt warstwowych skonstruować obiekt o doskonałych parametrach technicznych, jak i interesującym wyglądzie. 

Konstrukcja płyty warstwowej umożliwia prosty i błyskawiczny montaż niezależny od warunków pogodowych, w układzie pionowym oraz poziomym. Płyty warstwowe PIR/PUR znajdą zastosowanie jako materiał na dachy, ściany zewnętrzne i działowe, ale także sufity podwieszane.

Płyta obornicka jest dostępna w różnych długościach, grubościach oraz szerokościach, co pozwala na jej nietuzinkowe zastosowanie na placach budowy.

W naszych dwóch lokalizacjach w Miszewku (ul. Gdyńska 52) i w Kazimierzowie 35A (koło Elbląga) - posiadamy szeroki wybór płyt dostępnych od ręki. Możemy także zlecić specjalne zamówienie na Wasz wymarzony kolor.

Płyty możemy na miejscu przyciąć do potrzebnych rozmiarów. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Dzięki tak szerokiej ofercie płyta warstwowa znalazła zastosowanie w obiektach handlowych, rolniczych, przemysłowych, magazynowych, sportowych, biurowych, produkcyjnych jak i również w chłodniach oraz miejscach, które służą do przechowywania żywności.

Na naszych placach znajdują się płyty z zamkiem widocznym, których rdzeń wykonany został z pianki poliuretanowej. Poza nimi dostępne są także płyty z mocowaniem ukrytym. W obydwu przypadkach zapewniają one doskonałą izolację cieplną, a w przypadku płyt warstwowych chłodniczych świetnie sprawdzą się, jako zabezpieczenie termiczne.  

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy.