Wyprzedaż! Płyty Warstwowe PIR ścienne 2gat Zobacz większe

Płyty Warstwowe PIR ścienne 2gat

PW-W-PIR-2gat

Nowy produkt

Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR od 40mm do 100mm - 2 gatunek (końcówki produkcji, płyty pomontażowe, nieodebrane zamówienia, błędy produkcyjne)

Zdjęcia poglądowe. Różne długości i grubości płyt do 1000mb

Więcej szczegółów

Dostępne

43,05 zł brutto

43,05 zł za m2

Więcej informacji

Płyta warstwowa ścienna z rdzeniem z PIR to jeden z najpopularniejszych produktów do budowy magazynów, hal, kontenerów biurowych. Wszystko to za sprawą tego, iż płyta ta ma bardzo dobre parametry techniczne oraz jest niezmiernie wytrzymała. 

Płyta obornicka jest dostępna w różnych długościach oraz w różnych grubościach - posiadamy obecnie szeroki wybór płyty na naszym placu jak i na specjalne zamówienie. 

Płyty możemy na miejscu przyciąć do potrzebnych rozmiarów. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Dzięki tak szerokiej ofercie płyta warstwowa znalazła zastosowanie w obiektach handlowych, rolniczych, przemysłowych, magazynowych, sportowych, biurowych, produkcyjnych jak i również w chłodniach oraz miejscach, które służą do przechowywania żywności.

Jeżeli natomiast chodzi o rodzaj płyty obornickiej to w sprzedaży posiadamy płyty warstwowe ścienne z widocznym mocowaniem, których rdzeń jest z twardej pianki poliuretanowej. Poza tym dostępne są także płyty obornickie ścienne z ukrytym mocowaniem. Zapewniają one bowiem doskonałą izolację ciepła. Nie należy również zapomnieć o płycie warstwowej chłodniczej z widocznymi mocowaniami, jakie świetnie zabezpieczają budynki termicznie