Płyty Warstwowe PIR ścienne 100mm 1gat

PW-W-PIR-100-1gat

Nowy produkt

Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 100mm - 1 gatunek - w podanej cenie - długości do 1mb

Dostępne na placu i na zamówienie - ciągła rotacja.

Zadzwoń 500 306 305 i zapytaj o długości dostępne w tym momencie.

Na placu dostępne także płyty w długościach 12mb w grubościach 4,5,6,8,10cm - możliwość docięcia pod potrzebny wymiar. Różne kolory.

Więcej szczegółów

Dostępne

43,05 zł brutto

43,05 zł za m2

Więcej informacji

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.

Podane ceny mają charakter poglądowy.

Płyty warstwowe ścienne PIR to bardzo popularny sposób na budowę magazynów, kontenerów, hal, garaży czy schowków.Płyta ta jest lekka, ma świetne parametry izolacyjne i można ją poskładać jak klocki lego - bez specjalistycznego sprzętu.

Na placu posiadamy płyty w różnych długościach, możemy też je przyciąć wg własnych potrzeb. Płyta ma szerokość 1100mm, występuję w grubościach 4,5,6,8,10 i 12 cm. Na zamówienie możemy ściągnąć każdą długość i grubość. Na placu posiadamy stale zapas płyt.

Łatwość montażu i dobre parametry sprawiły - że płytę dwuwarstwową często wykorzystuje się w przemyśle, w obiektach rolniczych, handlowych, sportowych, w magazynach, chłodniach - a także w miejscach do przygotowania i przechowywania żywności.

Na placu zazwyczaj posiadamy płyty 1 gatunek z zamkiem standardowym (widoczne mocowanie) - ale płyty można zamówić w wersji chłodniczej (zabezpieczenie termiczne budynku) - a także w wersji zamka PLUS - z ukrytym mocowaniem.

Mamy także sadwich panele w drugim gatunku - są to końcówki produkcji, zamówienia nieodebrane czy błędy produkcyjne.

Zadzwoń i zapytaj o dostępność!