Płyty Warstwowe PIR ścienne 50mm 1gat Biala

PW-W-PIR-50-1gat

Nowy produkt

Płyty Warstwowe ścienne z rdzeniem z PIR 50mm - 1 gatunek 

Dostępne na placu i na zamówienie. Możliwość docięcia pod wymiar od ręki.

RAL 9002/9010 L/L  - idealne na ścianki działowe (białe)

Więcej szczegółów

Dostępne

89,79 zł brutto

89,79 zł za m2

Więcej informacji

Ścienne płyty warstwowe z rdzeniem z poliuretanu (pianki PIR) - to idealne rozwiązanie - żeby szybko zbudować garaż, magazyn czy biuro. Odpowiednia grubości płyta - sandwich panel 50mm w kolorze białym - to też świetny sposób na budowę ścianek działowych. Dzięki niej można szybko przystosować pomieszczenie do własnych potrzeb - a co najważniejsze - nie potrzebujemy do tego specjalistycznego sprzętu i głębokiej wiedzy budowlanej.

Posiadamy bezpośrednio na placu - dostępne od ręki płyty dwuwarstwowe w kolorze biały na biały - o grubości rdzenia 50mm - które można wykorzystać do stawiania ścianek działowych. Płyty możemy przyciąć wg potrzebnej długości. Dla osób - którym się nie spieszy- możemy zamówić płyty cięte na wymiar prosto od producenta w bardzo dobrych cenach.

Do wykończenia inwestycji - potrzebne są także obróbki blacharskie - które możemy wykonać bezpośrednio na miejscu. Są to istotne elementy - dzięki którym całość będzie wyglądała estetycznie i profesjonalnie.

Wypełnienie płyty pianką poliuretanową - PIR - to dużo lepsze parametry cieplne niż tradycyjny styropian. Dodatkowo - dzięki swojej strukturze - piana PIR nie rozprzestrzenia ognia.

Jeśli szukasz pomysłu na swoją ściankę działową - ZADZWOŃ 500 306 305 - pomożemy dopasować idealne dla Ciebie rozwiązanie.