Dostępne

Wyprzedaż! Płyty Warstwowe PIR ścienne 100mm 2gat Zobacz większe

Płyty Warstwowe PIR ścienne od 40 do 100mm - 2gat

PW-W-PIR-100-2gat

Nowy produkt

Płyty Warstwowe ścienne i dachowe z rdzeniem z poliuretanu PIR

DŁUGOŚĆ (dostępna na placu): RÓŻNE DŁUGOŚCI (możliwość docięcia na wymiar)

KOLOR (dostępny na placu): Mix kolorystyczny

GRUBOŚĆ: 40-200mm

GATUNEK: 2

Ceny od 55 netto m2 - w zależności od stanu i grubości płyty.

Więcej szczegółów

67,65 zł brutto

55,00 zł netto za m2


Negocjuj cenęWięcej informacji


Płyta warstwowa ścienna z rdzeniem PIR to jeden z najpowszechniejszych produktów do budowy magazynów, kontenerów biurowych i hal. Materiał budowlany składa się z okładzin metalowych i umieszczonego pomiędzy nimi rdzenia izolacyjnego PIR. Okładziny płyt zazwyczaj wykonywane są z blachy ocynkowanej - powlekanej powłokami organicznymi taki jak: Poliester czy PVC lub PVF2. 

Rdzeń z sztywnej pianki poliuretanowej doskonale zabezpiecza budynki termicznie i zapewnia znakomity współczynnik przenikania ciepła na poziomie λ=0,022. Rozwiązanie z wypełnieniem z pianki poliuretanowej jest tańsze o 40-60% w porównaniu do płyt z rdzeniem wełnianym. Zastosowanie płyt typu sandwich zdecydowanie skraca czas prac budowlanych oraz jednocześnie ograniczyć straty związane z utratą ciepła podczas chłodnych (mroźnych) dni. 

Dostępność dużej palety kolorystycznej i kilku rodzajów profilowań okładzin pozwala przy pomocy płyt warstwowych skonstruować obiekt o doskonałych parametrach technicznych, jak i interesującym wyglądzie. 

Konstrukcja płyty warstwowej umożliwia prosty i błyskawiczny montaż niezależny od warunków pogodowych.

Przy zakupie płyt w II gatunku zachęcamy do przyjazdu i obejrzenia płyt -  mogą one posiadać widoczne uszkodzenia takie jak: porysowania okładzin z blachy, zagięcia zamków, przelane zamki pirem. Płyty nie są w stanie idealnym, jak przy zakupie I gatunku oraz mogą nie spełniać wszystkich wymagań technicznych, nie posiadają także gwarancji i certyfikatów.

W naszych dwóch punktach posiadamy również płyty dachowe i ścienne w II gatunku w innych grubościach.

Płyty warstwowe ścienne w II gatunku dostępne w naszych punktach w Miszewku (obok Gdańska, Gdyni) oraz Kazimierzowie (koło Elbląga). Zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Ze względu na dynamiczną sytuację na rynku stali i izolacji - każde zamówienie wyceniamy indywidualnie w zależności od dostępności materiałów.
Podane ceny mają charakter poglądowy