Podbitki DachowePodbitka dachowa stanowi perfekcyjne wykończenie każdego dachu. Konstrukcja jest bardzo prosta, montaż tani, a efekt końcowy znakomicie dopełnia każdą konstrukcję dachową. 

Spełnia ona także nie tylko funkcje wizualne, ale także ochrana wrażliwych elementów narażonych na nadmiar wilgoci oraz uszkodzenia spowodowane ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi taki jak: silne wiatry, ulewy czy śnieżyce. Spełnia również funkcje obronne przed zasiedleniem się owadów takich jak szerszenie oraz niewielkich ptaków. 

W sprzedaży oferujemy stalowe oraz aluminiowe podsufitki modułowe - są one bardzo szybkie w montażu, nie posiadają widocznych wkrętów montażowych. Podsufitka wentylacyjna posiada perforację ułatwiającą cyrkulację powietrza wewnątrz dachu. Podsufitka w kolorystyce drewnopodobnej nada dachowi spójnego z otoczeniem i naturalnego wyglądu, a w jednolitym kolorze elegancji i dopasowania do dachu lub elewacji dachu. 

Nasza aluminiowe podsufitki produkowane są z materiału odpornego na działania promieni UV, co gwarantuje, że nie będą się one odkształcać pod wpływem ciepła.  

W naszych oddziałach w Miszewku k. Trójmiasta oraz w Kazimierzowie k. Elbląga zamówimy dla Was idealnie dopasowaną do Waszego dachu podbitkę, spełniającą wszystkie Wasze oczekiwania.